نظرسنجی
برای جستجوی منابع اطلاعاتی اعم از مقاله، کتاب، فیلم و ... از کدام پایگاه های اطلاعاتی زیر بیشترین استفاده را می کنید؟

Web of Science
Scopus
PubMed
Clinical Key
Science Direct
Ovid
Proquest
UpToDate
Spinger Link
Cochrane Library

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4901
 بازدید امروز : 7
 کل بازدید : 108977
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.8921
صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی و روز کتابدار برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری همزمان با ایام هفته کتاب مراسم گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و روز کتابدار، روز چهارشنبه 23/08/97 در محل سالن جلسات معاونت تحقیقات با حضور دکتر بشیریان معاون تحقیقات و فناوری، دکتر کرمی مدیر امور تحقیقات، دکتر صابری مدیر اطلاع‌رسانی و رئیس کتابخانه مرکزی، دکتر امیری ریاست دانشکده پیراپزشکی، دکتر وکیلی مفرد مدیر گروه کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی، مدیران و کارکنان معاونت تحقیقات و مسئولین محترم کتابخانه‌ها و مراکز اطلاع‌رسانی برگزار شد.

در ابتدای مراسم دکتر صابری گزارشی در خصوص عملکرد کتابخانه در طول سال گذشته را ارائه نمودند. دکتر امیری در خصوص اهمیت کتاب و کتابخوانی مطالبی را ارائه نمودند، دکتر وکیلی مفرد درخصوص نقش‌های کتابداران در عصر جدید توضیحاتی دادند. در ادامه دکتر بشیریان ضمن تشکر از زحمات کتابداران، وضعیت کتابخانه‌ها و مراکز اطلاع‌رسانی را مطلوب ارزیابی کردند.

در پایان مراسم از خانم آناهیتا گیتی، خانم سیده زهرا میرعزتی و خانم روناک حمزه‌ای به عنوان کتابداران نمونه و از خانم معصومه بهرامی، خانم رؤیا طالبی و آقای بیرامعلی سیاح به عنوان کتابدار شایسته تقدیر قدردانی شد.


 


١٢:٢٢ - 1397/08/27    /    شماره : ٨٩٥٣٧    /    تعداد نمایش : ٢٢٠خروج